KONTAKT ADMINISTRASJONEN

 

Daglig leder

Morten Natedal

       +47 91519396

        morten.natedal@tipptransport.no

Driftssjef og salg

Terje Natedal

       +47 90148492

        terje.natedal@tipptransport.no

Personal og kvalitetsansvarlig

Hilde Rusten Natedal

       +47 95876908

        hilde.natedal@tipptransport.no

Økonomi og administrasjonmedarbeider

Bente Eileen Aanerød Natedal

       +47 90148482

        bente.natedal@tipptransport.no

Administrasjonmedarbeider

Marian Henriksen

       +47 41337331

        marian.heriksen@tipptransport.no

Trafikkleder: maskiner og diverse

Stian Gåthaug

       +47 97056751

        stian.gathaug@tipptransport.no

Trafikkleder: maskiner og diverse

Terje Gåthaug

       +47 90759503

        terje.gathaug@tipptransport.no

Trafikkleder: Tippbiler

Ingar Jenssen

       +47 97056756

        ingar.jenssen@tipptransport.no

Trafikkleder: Tippbiler

Kai-Ottar Leinan

       +47 90993028

       kai.leinan@tipptransport.no

Trafikkleder: gass og kranbiler

Anette Sjøboden

       +47 91665449

        anette.sjoboden@tipptransport.no

Trafikkleder: trekkvogner

Morten Ruud Kristiansen

       +47 41332031

        Morten.Ruud.Kristiansen@tipptransport.no

Åpningstider Kontor

Mandag-Fredag

07:00-15:00

Lørdag-Søndag

Kontor Stengt

Adresse

Besøksadresse

Rolighetsvegen 11, 3933 Porsgrunn

Postadresse

Tipp Transport AS

Postboks 476, 3902 Porsgrunn

+47 35 56 16 60

Kontakt Oss